пʼятниця, 12 жовтня 2012 р.

«Дякуємо за футбол!..»


«Не поспішайте так швидко їхати, поспілкуйтеся ще трохи з нами. Ми вас так чекали!...» - такі ось розпачливі вмовляння лунали з вуст радомишльських уболівальників на адресу футболістів-ветеранів київського «Динамо», які, втомлені виснажливим матчем з місцевою командою, від’їздили автобусом зі стадіону. Приїзд зірок уславленого клубу до Радомишля справді став непересічною подією у житті міста. Адже таке трапилося вперше. І коли ще випаде подібна нагода, сказати важко.


Тож любителі футболу, як кажуть, ловили момент і насолоджувалися невянучою майстерністю своїх колишніх кумирів. Оплесками вітали глядачі розсудливу гру легендарних Володимира Безсонова та Івана Яремчука, гострі випади Олега Саленка, Едуарда Цихмейструка і Юрія Грицини, потужні удари Сергія Закарлюки, Олександра Призетка і Віктора Хлуса… Доповнювали цю імениту компанію не менш відомі майстри шкіряного м’яча – С.Сирота, О.Венглинський, А.Оксимець, В.Самойлов.Віктор Леоненко у якості тренера в перерві дає динамівцям дружні поради.

У другому таймі динамівську команду навіть «посилив» кандидат наук Б.Сагалаков, палкий шанувальник футболу, а ще – добрий приятель організатора цієї зустрічі, народного депутата України В.Журавського.
Радомишльські футболісти прагнули довести, що теж вміють як слід поводитися з мячем. І продемонстрували це доволі переконливо, забивши у кожному таймі по два голи. Особливо вправну гру у господарів показали В.Ящук, О.Макаренко, В.Мельник, С.Білоконь, А.Глистюк.


Щоправда, де в чому наші футболісти, здається, передали куті меду, бо проводили численні заміни, незважаючи на втому гостей. Адже динамівці прибули до Радомишля з Коростишева, де за дві години перед тим провели матч з тамтешньою командою Він, до слова, завершився унічию 3:3. Відтак поки радомишляни стали такими собі лідерами у цьому своєрідному турне ветеранів київського «Динамо» райцентрами Житомирщини. У Черняхові і Володарськ-Волинському динамівці доводили свою перевагу над місцевими футболістами – 2:0 і 6:4.


Втім перемога у таких матчах – річ другорядна, адже головне тут – можливість побачити віртуозів шкіряного м’яча, поспілкуватися з ними, навіть сфотографуватися і взяти автограф на пам’ять. І це залюбки робили всі бажаючі.Автограф від Володимира Безсонова.

Тож дякували уболівальники динамівцям за цей приїзд зі сподіваннями, що подібні зустрічі ще будуть.Газета «Зоря Полісся», 12 жовтня 2012 р.

Немає коментарів:

Дописати коментар